İnsan Kaynakları

Bizden ilham almak aynı zamanda bize ilham katmak ister misiniz? Birlikte büyüyelim.

İnsana Değer

Kaplan Kebap olarak, başarımızın temelindeki en değerli unsurlardan biri çalışanlarımızdır. İnsan kaynağımızı, ekibimize değer katmak ve sürekli gelişim sağlamak amacıyla büyük bir özenle seçiyor ve yönetiyoruz. Çalışanlarımız, işletmemizin en önemli varlığıdır ve işbirliği içinde çalışarak ortak hedeflere ulaşmamızı sağlarlar.

Ekip arkadaşlarımızın yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için fırsatlar sunarken, onları motive etmek ve desteklemek de öncelikli hedeflerimizdendir. İşimizi yaparken dürüstlük, saygı, adalet ve eşitlik ilkelerini gözetiriz. Her çalışanımızın fikirlerine, deneyimlerine ve katkılarına değer veririz ve çeşitlilikten güç aldığımıza inanırız.

Kariyer gelişimi konusunda çalışanlarımıza fırsatlar sunar, yeteneklerini keşfetmelerini ve potansiyellerini maksimize etmelerini sağlarız. Eğitim ve gelişim programlarıyla sürekli öğrenmeyi teşvik eder ve yeteneklerini daha da geliştirmelerine yardımcı oluruz. Performansı ödüllendirir, başarıları kutlarız ve çalışanlarımızın motivasyonunu artırmak için destekleyici bir çalışma ortamı oluştururuz.

İş Başvuru Formu

Kaplan Kebap’a yapacağınız iş başvurusu için teşekkür ederiz. Sizden beklediğimiz bilgileri aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Başvurunuzu değerlendirmek ve uygun pozisyonlar için sizi değerlendirmek için elimizden geleni yapacağız. Başvurunuzla ilgili herhangi bir güncelleme olduğunda sizinle iletişime geçeceğiz.